מה זה היפרתרמיה ו-אונטסו?

טיפול היפרתרמיה מייצר ריפוי על ידי חימום הגוף, באמצעות מכשיר ״אונטסו״ (עובד באינפרא אדום רחוק בשילוב חום) שמחמם ומסייעת לזרימת הדם, יצירת תאי דם לבנים, שפעול מערכת העצבים, איזון מערכת החיסון, שיפור מערכת העיכול ועוד.
שיטות ריפוי וחימום כאלו נמצאות ברפואה הסינית והיפנית מעל ל2000 שנה.
״אונטסו״ פותח ביפן על בסיס טכנולוגיה שנאס״א שמצאו האצת תהליכי ריפוי על ידי גלי אינפרא אדום רחוק ברטט של אנרגיית השמש, היופי הוא בשילוב של גישה רפואית עתיקה מיפן, יחד עם פיתוח טכנולוגי עכשווי.

המכשיר בשימוש בבתי חולים וקליניקות ברחבי העולם, ובעל תקן FDA.

בהנחת המכשיר על גבי הבגדים, הוא מחמם את הגוף בכל הרמות השטחיות והפנימיות, משפר את זרימת הדם, יצירת תאי דם לבנים, שפעול מערכת העצבים, איזון מערכת החיסון, שיפור מערכת העיכול, חרדות, טראומות ועוד.
החימום פותח ומשחרר נקודות תקועות בגוף באמצעות העלאת חום הגוף (היפרתמיה) ושיפור התקשורת הבין תאית.

טיפולים באמצעות חום קיימים אלפי שנים בשיטות שונות כמו אבנים חמות, סווטלודג, מוקסה, סאונות ועוד - כל אלו מתוך ההבנה שהגוף שלנו זקוק ואוהב חום,  והבנה שבבסיס כל המחלות יש אלמנט של קור.

בעידן שלנו אנחנו התרחקנו עוד יותר מהטבע, פחות נחשפים לשמש (שהיא דבר הכרחי וקריטי לכלל ייצור חי), שוכחים שאנחנו מושפעים כל הזמן מכל העולם שסביבנו, נושמים אוויר של מזגנים או מזוהם, וכל זה מייצר תקיעות בגוף, המכשיר שעובד בדומה לשמש, עוזר להניע, לחמם, לפזר ולהשיב את הגוף לאיזון הבריא שלו. 

הטיפול מתאים למגוון רחב של מצבים כמו מחלות כרוניות, גידולים שפירים או ממאירים, לחץ דם גבוה, כאבי מפרקים ושרירים, דלקות, זיהומים, כאבי ובעיות וסת, בעיות עיכול, חרדות ועוד הרבה.

הטיפול שמתבצע על הבגדים, מותאם אישית לצרכים של המטופל ברגע הנוכחי שבו אנחנו נפגשים, כלומר בהקשבה מלאה למה הגוף צריך ברגע זה.

לפני הטיפול הראשון מבצעים אבחנה בשיחה שסורקת את חיי המטופל באספקטים שונים.
לאחר מכן אנחנו עוברים למזרן הטיפול, שם מתחילים בקסם ובטיפול.

למי זה מתאים?

כאבי שרירים, התפסויות, מתיחות, דלקתיות

ניתן לפזר את הכאב וללסייע לגוף לחזור לגמישות והתנועתיות שלו

בעיות או אי נוחות מערכת עיכול

רגישות, נפיחות, גזים, עצירויות, רעב מוגבר

נרצה לתמוך במערכת העיכול שתפעל במקצב שלה, שתקבל את מה ומתי שצריכה, ותבצע את תהלליך העיכול בצורה חלקה

רגשות ותחושות מאתגרות

לחץ, חרדה, דאגה, עצבים, דכדוך, תסכול, פחד

כל רגש חשוב עבורנו, במינון ובמשך הנכון, ניתן  לתמוך בהכלה וויסת של הרגשות בתמיכת הטיפול

אי נוחות במחזור

כאבים, רגשות עזים ומציפים, חוסר או אי סדר בווסת

ווסת וביוץ לא אמורים לכאוב! כן, זה טבעי שזה יהיו מורגש, וזה נפוץ שזה כואב, אבל ניתן לסייע למחזוריות והזרימה שהגוף הנשי צריך ולשפר את הנינוחות

כאבי ראש, מחלות קור או חום, אלרגיות או כל כאב ואי נוחות אחרים

תדירות הטיפול

לכל אחת ואחד יש את המינון והתדירות שנכונים עבורו, יש מצבים דחופים ואקוטיים שעדיף לבצע טיפול פעם או אפילו פעמיים בשבוע ויש מצבים שנבחר לבצע טיפול כל שלושה-ארבעה שבועות כדי לכוון ולדייק את הגוף בהתליך הטבעי שלו.

חשוב לזכור ששינויים ותהליכים לוקחים זמן, ולרוב טיפול בודד לא מייצר פתרון לבעיות עמוקות ומתמשכות.

מה חשוב לדעת