הסיפור שלי

היי, אני רון ויינר.
תלמיד של הדרך, מאמין שהפוטנציאל האלוהי שיש לכולנו בעולם, מאמין שעלינו להיות בהוויה של אהבה, חמלה, ושירות לטובת כל הנשמות הקיימות, כדי לעזור להן ולנו לצמוח, להעמיק, ולגלות את האושר בשחרור מוחלט, ואת האלוהות שבהן ובכל דבר קטן בעולם.

חוויה מטלטלת שעברתי באמצע שנות ה20 עזרה לי להתבונן היטב על מה שנכון לי, מה הדרך שלי ומה הפער בינה לבין ההחלטות שלקחתי שהיו מונעות מהרגלים חברתיים וסביבתיים שאימצתי.
התחלתי לעסוק בעולם ההדרכה המקצועית כדי לעזור לאנשים להתפתח ולגדול, בו בזמן הרגשתי שאני מנותק מהסביבה והתחלתי להתנדב בעמותת ראשון אוהבת חיות, לימים גיליתי שתקופה זו הייתה צומת משמעותית בחיי. 

שם, התחלתי לגלות עוד ועוד כמה כאב וחוסר יש בעולם, וכמה הייתי עיוור, כמה נשמות חסרי ישע ופגועי.ות טראומה ללא מענה ותמיכה מספקת מהחברה והעולם - באותו הרגע לא הייתי יכול להתנתק ולהמשיך בדרך שצעדתי לפני כן.
פתחתי בפעילות לקידום ערכי השירות והאחדות, מה לימים הפך להקמת העמותה Give & Tech שמפיקה תוכניות בהייטק על בסיס מתנדבים ותורמת את כל ההכנסות לעמותות שמסייעות לחסרי ישע, עד כה כבר נתרמו מעל מיליון שקלים מהשירות של כל המעורבים.ות.

בכל זאת, היה משהו לא פתור.

עם פרידות קשות במשפחה, התגלה לי עוד הרצון לסייע ולתמוך בנפש ובגוף של אנשים, כדי לעזור להם להתקרב לאמת שלהם.ן, ולהעזר בדרך בטיפול רפואי שורשי וטבעי המטיב עם הגוף.

״במרכז מהותך יש לך את התשובה - אתה יודע מי אתה ואתה יודע מה אתה רוצה״

לאו-צה

אחרי 11 שנה עזבתי את תחום ההייטק וסוף סוף הגעתי הביתה, למדתי את מקצוע השיאצו בברושים והבנתי איך אני יכול לסייע לעוד א.נשים להתקרב לעצמן.ם, ולחיות באיזון ובאושר על ידי הקשבה עצמית, מחקר פנימי וחיבור.
החלטתי ללמוד את טיפול ברפואה הסינית(עוד בתהליך)  ושיאצו מתוך אמונה בפילוסופיה שעליה הוא מושתתת, והגישת טיפול ההוליסטית והטבעית, הקשובה לנשמה של המטופל, שזה מצטרף עבורי לפיתוח ההכרה הפנימי וחיצוני בעזרת כלי מדיטציה, יוגה ומחקר פילוסיפי.
אני מאמין בפוטנציאל של האדם, מהיכולת לנתק את הרעש הסביבתי והעצמי שאנחנו מייצרים ומאמצים, והיכולת לגלות את מה שנכון יותר לנשמה, לאמת הנקייה של האדם, כך שהאדם יצעד בדרך שלו ויהיה קשוב אליה.

אני רואה את תפקידי כמטפל כמי שיכול לעזור למטופל להטיב עם עצמו נפשית, רגשית ופיזית.
לסייע לגלות, לחשוף ולהתמודד עם דפוסים נסתרים ועקשניים.
לספק סביבה בטוחה, קשובה, מכילה ואמפטיבית, בה המטופל יכול להיפתח, לשחרר, לסמוך.
תפקידי הוא להזכיר למטופל את הפוטנציאל, את היכולת לשנות את התחושה והחוויה הנוכחית, ולהיות לו לכלי עזר.

כיום אני נהנה לחלוק מהנסיון שלי ולסייע לא.נשים בהרצאות וסדנאות קבוצתיות, ובתהליכים וטיפולים אישיים.
זו זכות גדולה להיות בשירות לאחר.